ALBE Dárkový poukaz na Ponor na zkoušku Exkluziv

Kód: PNZE
Neohodnoceno
1 500 Kč
Skladem pro E-shop
Můžeme doručit do:
23.10.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEJKVALITNĚJŠÍ PONOR NA ZKOUŠKU V BRNĚ

 

Proč si zkusit potápění s ALBE:

 • Potápíme se v nové výstroji od nejkvalitnějšího výrobce Scubapro (výměna výstroje probíha během února a března).
 • V hloubce do 1.8 metru - především kvůli Vaší bezpečnosti. Ideální pro děti od 10 let a pro úplné začátečníky.
 • Máme celý bazén pro sebe - o bazén se nepřetahujeme s plavci :)
 • Celých 120 minut pod vodou - v rámci celého odpoledne s námi, které trvá 5h.
 • Prověřeno více než 1 000 potápěči, kteří začínali právě s námi!
 

------------------------------------------------------------------------------

Pro všechny, kteří dosáhli věku 10 a více let, nabízíme možnost v přátelském prostředí naší potápěčské školy zábavnou formou absolvovat ponor na zkoušku. Potopíte se v kompletní potápěčské výstroji SCUBAPRO, která představuje světovou špičku v potápěčském sportu. U nás má každý zapůjčenou svoji potápěčskou výstroj. Ponory se konají celoročně v areálu krytého plaveckého bazénu Kraví Hora v Brně pod vedením profesionálních instruktorů potápění. Zkušení instruktoři vás naučí správné znalosti a dovednosti potřebné pro vaši návštěvu podvodního světa.

Tento luxusní zážitek můžete také formou dárkového poukazu věnovat jako netradiční adrenalinový dárek. Poukaz je přenosný s platností 3 měsíce. S uplatněním poukazu nečekejte až na poslední chvíli, včas si rezervujte termín. Poukazy Vám vystavíme na počkání na prodejně nebo zašleme poštou na dobírku, popř. e-mailem. Neúčtujeme poštovné, pouze dobírku 90,-Kč. Poukaz Vám na přání zdarma graficky upravíme k jakékoliv slavnostní příležitosti.

Tento exkluzivní pětihodinový potápěčský program je rozdělen na teoretickou přípravu, seznámení se z výstrojí a celých 120 minut pod vodou včetně nácviku různých potápěčských dovedností. Těmito cviky získáte znalosti a dovednosti potřebné pro vaši další návštěvu podvodního světa.
Hloubka bazénu není pro Váš zážitek vůbec rozhodující. Důležitá je Vaše bezpečnost, kvalita výuky a přátelské prostředí. Máme pronajatý celý bazén, nikoli jen jednu dráhu. Nikdo kromě nás už ve vodě nebude! Vezměte si s sebou nepotápěčský doprovod (max. 2 dospělí a 2 děti), který už nic neplatí. Můžou si Vás třeba nafotit popř. zaplavat v bazénu. Jako dárek od nás dostanete certifikát o absolvování ponoru a Vaše podvodní fotografie.

Přineste si s sebou pouze plavky, ručník a nezapomeňte na USB disk ke stažení Vašich podvodních fotografií z potápění po skončení akce. Jestliže máte vlastní potápěčské vybavení, můžete si jej vzít sebou. Pokud se Vám pod vodou zalíbí, máte možnost za výhodných podmínek přihlášení do potápěčského kurzu pro začátečníky OWD.

Tento EXKLUZIV PROGRAM Vám nabízí potápění v celém bazénu a využití celého plaveckého areálu pro Vás i Váš doprovod. Vaše děti mohou využít dětský bazén. Příjemná teplota vody 28° - 29°C zaručuje, že Váš zážitek z potápění bude o to příjemnější. Konečně POTÁPĚNÍ, které Vás bude bavit. Zážitek, který Vám změní pohled na svět.
Po ukončení ponoru budete prožívat nevšední pocit spokojenosti sami se sebou a zjistíte, že potápění je opravdu pro každého a není to jen sport pro profesionály s vytrénovanou postavou.

 

Sobotní potápěčský PROGRAM EXKLUZIV:

 • 18:00h. sraz účastníků v potápěčském centru ALBE, Dukelská třída 57c, Brno (v uličce naproti poště)
 • 18:15 – 18:45h. individuální příprava výstrojí pro potápění
 • 18:45 – 19:30h. teoretická příprava a pokyny
 • 19:30h. přesun na bazén Kraví Hora
 • 19:45 – 22:45h. pobyt v areálu bazénu a potápění
 • 22:45 – 23:15h. přesun všech potápěčů zpět do Albe, vrácení veškeré výstroje, předávání certifikátů a fotografií z akce.

Pozn.: Váš nepotápěčský doprovod se dostaví na parkoviště před bazénem v 19:45h. a připojí se k programu. Pokud cestujete z daleka, váš doprovod se může účastnit celého programu již od 18h.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové poukazy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 • Home
 • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.