Neptune Space G-DIVERS

Kód: OR02501X
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Ocean Reef
17 450 Kč 14 421 Kč bez DPH
Do 7 dnů
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová celoobličejová maska pro všechny sportovní potápěče! Vhodné jak pro rekreační potápěče, tak pro instruktory a divemastery a také pro všechny, kdo chtějí pod vodou komunikovat.

Celoobličejová maska Neptune Space G-DIVERS je dostupná ve 2velikostech (S/M, M/L) a 4 barvách (zelená, modrá, bílá a růžová) a její součástí je integrovaný vyvážený druhý stupeň regulátoru s LP hadicí.

Tyto dva konstrukční prvky jsou patentovány:

Lícnice

Lícnice celoobličejové masky je vyrobena z vysoce hodnotného silikonu a je velmi dobře přilnavá pro velký rozsah velikostí obličejů. Hlavní konstrukční prvek je vytvarování silikonu do dvojitého "S", díky kterému maska pruží a zároveň perfektně těsní. Toto je doplněno vnitřním podpůrným žebrováním, které drží celoobličejovou masku na správném místě a nedochází k nechtěnému posunutí. Konstrukce je tak dokonalá, že masku na obličeji téměř necítíte, přestože je pevně uchycena.

Koncept řemínků

Maska je usazena na obličeji pomocí hlavního popruhu, ke kterému je připojeno 6 řemínků. Hlavní upínací popruh je připevněn k zorníku masky, čímž rozkládá tlak po celém obvodu lícnice. Vedlejší řemínky nepruží, přesto drží masku v pevné pozici. Zakončení každého řemínku je mírně rozšířené a umožňuje snažší manipulaci v rukavicích. Otočné přezky umožňují rychlé nasazení a sundání masky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky, šnorchly, ploutve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.54 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ocean reef

Italská společnost OCEAN REEF se vyvinula v průběhu 50. let z malého obchodu s potápěčskou výstrojí, kde se ručně vyráběly masky a ploutve, na vedoucího výrobce celoobličejových masek a podvodních komunikací. Dnes má tedy více než padesátiletou tradici

Profesionálové používají celoobličejové masky zejména proto, že je chrání v extrémních podmínkách a až do vytvoření systému Neptune byly celoobličejové masky dostupné prakticky jen jim. Celoobličejové masky OCEAN REEF však znamenají revoluci v potápění. Nabízejí největší zorné pole, skvělý komfort, výjimečnou spolehlivost, vysokou bezpečnost, dlouhou životnost a navíc i příznivou cenu. Dovolují tak používání tohoto typu masky všem potápěčům. I rekreační potápěči ocení nesrovnatelný komfort ve všech parametrech. A je tak snadné je používat! Nezáleží na tom, zda jste profík či rekreační potápěč, ani na tom, kolik ponorů máte za sebou. Až si vyzkoušíte celoobličejovou masku, zjistíte, že potápění může mít zcela jinou úroveň.