Scubapro Fouta ručník

Kód: 50.580.000
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
ZDARMAZDARMA
Scubapro Fouta towel
702 Kč 580 Kč bez DPH
Skladem - do 3 dnů
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

We have partnered with LeStoff to offer a modern, high -quality SCUBAPRO fouta towel. They are very absorbent, quick drying and compact for diving, beach, pool and other sport and leisure activities. LeStoff’s premium quality and commitment to high standards made this an easy choice. You can use your SCUBAPRO towel knowing that it is produced in the best conditions, respecting your health, the environment and the dignity of each link in the production chain.
 
Certified without toxic substances, with OEKO-TEX label
Certified Organic
Made from 100% flat woven natural combed cotton
Dimensions: 100 x 180 cm. Weight: 275gm
Wash at 40°C for best long wear durability

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.285 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCUBAPRO je předním světovým výrobcem vybavení pro potápěče a zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Potápění je pro SCUBAPRO vášní. V průměru je každý druhý ze zaměstnanců SCUBAPRO potápěč, v některých zemích je to dokonce více než 80% a každý třetí je zároveň instruktorem potápění.

SCUBAPRO výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěno využití jen schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. SCUBAPRO regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního kupce. SCUBAPRO ctí více než 45letou historii firmy, která ji zároveň zavazuje poskytovat i v budoucnu svým zákazníkům ty nejlepší služby.

SCUBAPRO je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, lídra na trhu mezi společnostmi zabývajícími se outdoorovým vybavením. 

scubapro logo