Vánoční balíček zátěžě

Kód: 8366
Vánoce
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
2 068 Kč –8 %
Vánoční balíček zátěž 1
2 068 Kč –8 % 1 899 Kč 1 569 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zátěžové systémy jsou důležité s ohledem na pozitivní vztlak neoprenových obleků nebo vzduchu zachyceného pod suchými obleky. Díky nim se může potápěč pohodlně zanořit pod hladinu. Jejich řešení může být velmi sofistikované ve formě kvalitních odolných cordurových sáčků s olověnými kuličkami, které potápěč pohodlně umístí buďto do kapes opasku, integrovaných kapes kompenzátoru vztlaku nebo trimovacích kapes.

Součástí balíčku jsou 2 sáčky o váze 2 kg a 2 sáčky po 1 kilogramu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční balíčky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

SCUBAPRO je předním světovým výrobcem vybavení pro potápěče a zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Potápění je pro SCUBAPRO vášní. V průměru je každý druhý ze zaměstnanců SCUBAPRO potápěč, v některých zemích je to dokonce více než 80% a každý třetí je zároveň instruktorem potápění.

SCUBAPRO výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěno využití jen schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. SCUBAPRO regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního kupce. SCUBAPRO ctí více než 45letou historii firmy, která ji zároveň zavazuje poskytovat i v budoucnu svým zákazníkům ty nejlepší služby.

SCUBAPRO je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, lídra na trhu mezi společnostmi zabývajícími se outdoorovým vybavením. 

scubapro logo