Celoobličejová maska na šnorchlování Aqua Lung SMARTSNORKEL

Kód: 8595/MOD/S
Neohodnoceno
Značka: Aqualung
1 535 Kč 1 269 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Varianta
Můžeme doručit do:
14.3.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hladinové šnorchlování vás s touto maskou bude bavit. Celoobličejová šnorchlovací maska totiž umožňuje přirozené dýchání. Žádné šnorchly v ústech, žádné zamlžování masky. Jen krásný výhled pod hladinou.

Šnorchlovací maska na celý obličej má velký objem, díky čemuž je určena pro hladinové šnorchlování. Ideální, pokud se chcete položit na hladinu a sledovat, co se děje pod vodou.

Nízký profil masky s polykarbonátovým zorníkem vám poskytne opravdu krásný panoramatický výhled.

Celoobličejovou masku do vody snadno složíte a můžete vyrazit na cesty. Je lehká a kompaktní.

Šnorchl má suchou krytku trubice, díky čemuž je eliminován vnik vody při zanoření.

Maska je určena pro šnorchlování, nikoli však pro potápění, kde je nutné vyrovnávat tlak. Maska je určena výhradně k použití na hladině vody. Pro hloubkové ponory doporučujeme klasické potápěčské masky.

  • XS/S (pod 10,5cm)
  • M (10,5cm - 12,5cm)
  • L (nad 12,5cm)

Bezpečnost 

Vzhledem k provedení a objemu integrovaného šnorchlu je tato maska určena výhradně pro uživatele s velkou kapacitou plic (tělesná výška nad 150 cm). Produkt proto nesmí být používán dětmi nebo osobami s malou kapacitou plic (tělesná výška do 150 cm), jinak by hrozilo riziko zvýšeného obsahu CO2 (oxid uhličitý) v těle uživatele.

Jakou velikost vybrat?

Pro výběr optimální velikosti doporučujeme osobní vyzkoušení masky v našem obchodě. Pokud tuto možnost nemáte, nezoufejte. Smart Snorkel je dodáván ve třech velikostech a hodí se pro většinu lidí starších 10 let. Velikost XS/S se většinou hodí nejlépe pro juniory a ženy. Muži typicky volí mezi velikostí M a L.

Lze masku použít pokud mám vousy?

Vousy mohou bránit správnému utěsnění, a proto v tomto případě použití celoobličejové masky příliš nedoporučujeme.

Jak mohu sestavit/rozdělit SMARTSNORKEL?

Chcete-li sestavit svůj SMARTSNORKEL, jednoduše připojte trubku šnorchlu k masce tím, že ji zarovnáte s obdélníkovým spojením v horní části rámečku masky, a ujistěte se, že vnitřní čepička je uložena ve slotu. Pro její rozebrání, jednoduše vytáhněte šnorchl z rámečku.

Jak se o SMARTSNORKEL starat?

Dávejte pozor, aby maska nepřišla do kontaktu s pískem, který může způsobit její poškrábání.

Po použití masku vypláchněte čistou sladkou vodou a očistěte vnitřek zorníku. Odstraňte případné zbytky písku či jiných nečisto a nechte vyschnout. Masku udržujte mimo rozpouštědla a čisticí prostředky, které by mohly poškodit zorník. SmartSnorkel uchovávejte v suchu v přiložené tašce, mimo sluneční světlo.

Jak funguje systém záklopky?

Uvnitř šnorchlu je plovák, který v případě zanoření pod hladinu, zablokuje dýchací trubici a díky tomu se dovnitř nedostane voda.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Celoobličejové šnorchlovací
Velikost: M, XL
Barva: Černá, Modrá, Růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: