Proč nakupovat u nás?

Albe_logo-19

Proč by sis měl koupit cajky na potápění, šnorchlování či plavání právě na Diving.cz?

- Vyber si co potřebuješ a buď si vše nechej poslat zdarma na jakékoliv výdejní místo Zásilkovny po celé ČR nebo za malý poplatek až k sobě domů díky PPL.

- Pokud si nevíš rady s výběrem, ozvi se nám a my ti moc rádi pomůžeme s výběrem. Můžeš se za námi stavit na prodejnu v Brně, která je se svou rozlohou 250m2 a vybavením právě tím pravým dive centrem, které si potápění zaslouží. Pokud nejsi z Brna, kontaktuj nás přes Chat, Facebook, email nebo telefonicky

- Pokud se u nás zaregistruješ, získáš automaticky 5% slevu na produkty značky Scubapro.

- U nás najdeš největší showroom Scubapro v ČR, držíme velké skladové zásoby a pokud není některé zboží skladem, jsme schopni ho expedovat v rámci 2-3 dnů. Značky BornToSwim a DTD ještě v tentýž den. 

- Jsme experti nejen na rekreační potápění a značku Scubapro, ale také na technické potápění. Prodeji potápěčského vybavení se věnujeme více než 20 let a ve výstroji, kterou prodáváme, se sami potápíme a to ve všech podmínkách.

- Za zboží či potápěčské služby pohodlně zaplať online platební kartou nebo na dobírku a v případě, že máš body z benefitních programů od zaměstnavatele, můžeš využít i je nenechat je tak propadnout.

- Pokud si svou objednávku budeš chtít vyzvednout osobně na prodejně a dát s námi kafe a prodiskutovat poslední trendy či novinky z potápění, není nic jednoduššího než si udělat výlet a prostě za námi přijet :) 

- Novinka: Objednal sis zboží a nesedí ti velikost? Ozvi se nám přes chat nebo email a vyžádej si odeslání zboží zdarma zpět do ALBE přes Zásilkovnu. Po nahlášení ti do dalšího dne pošleme údaje pro odeslání zboží přes Zásilkovnu, které jen vytiskneš, nalepíš na balík a odešleš nám zboží zpět. My ti obratem pošleme jinou velikost.

Albe_logo-16

Neznáš ještě ALBE a kdo za tím je?

ALBE v Brně změnilo majitele v listopadu 2019 a od té doby neustále budujeme a vylepšujeme naše potápěčské centrum tak, aby se k nám nejen vraceli naši dlouholetí zákazníci, ale i proto, abychom potápění představili co největšímu počtu začínajících potápěčů.

- V lednu 2020 jsme přestěhovali prodejnu z centra Brna do Husovic, kde pohodlně zaparkuješ.

- Na prodejně se tak můžeš seznámit s nejnovějšími produkty od značky Scubapro a případně si je s námi i vyzkoušet pod vodou. 

- Kompletně jsme obměnili školní výstroj a vylepšili všechny naše kurzy potápění, mimochodem jsme nejmodernější potápěčská škola v ČR - všichni naši studenti se potápí v nové výstroji. Učíme dle PADI a EDS standardů.

- Provozujeme kvalitní autorizované servisní středisko těchto značek Scubapro, Atomic, Zeagle, Oceanic a Hollis, které si sami provádíme.

- Zajišťujeme servis a revize žaketů, lahví a dokážeme poradit s čímkoliv ohledně potápění.

- Půjčujeme kompletní potápěčskou výstroj (i tu zbrusu novou - včetně suchých obleků, počítačů atd.) za výhodné ceny.

- Jezdíme se potápět po ČR, Slovensku, ale do zahraničí, přidejte se k nám, bude sranda.

- Děláme toto všechno s jistou dávkou naivity a láskou k potápění <3 Holt nás to baví!