Divesoft Analyzer He/O2

Kód: DS8313
2 hodnocení
Značka: Divesoft
29 998 Kč 24 792 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
2.8.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Analyzátor He / O2 je přesný přístroj pro měření koncentrace kyslíku v hélium dýchacích plynů pro hloubkové potápění. To je nezbytným nástrojem pro technické potápěče i pro použití Nitrox a trimix směsí. Analyzátor se vyznačuje vysokou přesností a spolehlivostí, díky jedinečnému řešení pro měření koncentrace helia.

Tato technologie funguje na principu měření rychlosti zvuku, díky čemuž není nikdy nutné vyměnit snímač helia. Další Kvalita Divesoft analyzátoru jsou jeho další funkce a doplňky. Analyzátory mají zabudovanou kalkulačka pro směšování plynů, může být připojen ke kompresoru pro sledování koncentrace kyslíku během kontinuálního plnění výstražnými alarmi (relé může být také připojen k automatickému vypnutí kompresoru po překonání kritických hodnot), a pomocí měřících modulů je možné měřit elektrické napětí a odpor.

To je zvláště užitečné pro zjištění stavu potápěčských světel a skútrů například stavu žárovky.

Analyzátor může identifikovat některé jiné plyny a směsi používané pro potápění. V případě hypoxické směsi bez přítomnosti dalšího inertního než plynný dusík, varuje před dýcháním tohoto plynu v textem „FOUL AIR“.

To může také identifikovat argon a ve zvláštním prostředí změřit jeho čistotu (přítomnost vzduchu)
Samostatný Analyzer zahrnuje: 


# 8312 Analyzer He / O2

# 8012 Jednoduché toku omezovač

# 3026 adaptér s koncovkami pro celý wordl

# 3433 EVA pouzdro pro analyzátor He / O2 

Doplňkové parametry

Kategorie: Analyzátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Divesoft je česká firma, která se specializuje na vývoj a výrobu profesionálního potápěčského vybavení, zejména rebreatherů, analyzátorů hélia a profesionálních potápěčských počítačů. Firma byla založena v roce 2013.

divesoft logo