SCUBAPRO 1.stupeň MK21 Automatika

Kód: 10.721.300
3 hodnocení
Značka: Scubapro
8 450 Kč 6 983 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Varianta
Můžeme doručit do:
10.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

- vyvážený první stupeň zajišťuje konstantní a snadní průtok vzduchu, který není ovlivněn hloubkou, tlakem vzduchu v lahvi nebo rychlostí dýchání

- leštěné chromované mosazné tělo z námořního bronzu je téměř o 20% menší než MK25, což z něj činí skvělého společníka na cestách

- unikátní design výměny tepla s vnějšími žebry optimalizuje odolnost stupně proti mrazu

- 2 HP otvory, jeden na každé straně těla, umožňují umístění prvního stupně nahoru nebo dolů

- 4 LP porty ve sklonu +/- 20°

- volitelný 5-tý port

- hmotnost: INT 232: 780 g; DIN 300; 570 g

- průtok vzduchu při 200 barech (l / min):> 7500

- středotlak: 9,0-9,8 bar

Doplňkové parametry

Kategorie: První stupně
Záruka: 2 roky
1.stupně: Pístový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCUBAPRO je předním světovým výrobcem vybavení pro potápěče a zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Potápění je pro SCUBAPRO vášní. V průměru je každý druhý ze zaměstnanců SCUBAPRO potápěč, v některých zemích je to dokonce více než 80% a každý třetí je zároveň instruktorem potápění.

SCUBAPRO výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěno využití jen schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. SCUBAPRO regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního kupce. SCUBAPRO ctí více než 45letou historii firmy, která ji zároveň zavazuje poskytovat i v budoucnu svým zákazníkům ty nejlepší služby.

SCUBAPRO je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, lídra na trhu mezi společnostmi zabývajícími se outdoorovým vybavením. 

scubapro logo