Scubapro Digital Heart Rate Belt Hrudní pás

Kód: 05.060.020
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
3 250 Kč 2 686 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Nový Digital Heart Rate Belt je vodotěsný pás, který se nasazuje kolem hrudi a měří tepovou frekvenci. Tento pás bezdrátově přenáší data vaší tepové frekvence do vašeho osobního počítače potápění SCUBAPRO. Data jsou zobrazena na obrazovce a zahrnuty do výpočtů dekomprese, aby vytvořily personalizovaný plán potápění a zlepšily kvalitu vašeho potápění.

Vlastnosti:

  • Pohodlnější nošení s měkkým pásem
  • Snadné použití, stačí nasadit a využít výhody biometrie
  • Spolehlivější přenositel ECG poskytuje patentované měření teploty kůže
  • Data teploty kůže a tepové frekvence jsou zahrnuty do algoritmu dekomprese, čímž se potápění stává bezpečnějším a zábavnějším
  • Kompaktní design šetří místo ve vaší tašce na potápění
  • Pás má hloubkovou kapacitu 120 metrů / 394 stop
  • Použití baterie CR2032, která vydrží 50 hodin potápění nebo 1 rok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a náhradní díly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.113 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCUBAPRO je předním světovým výrobcem vybavení pro potápěče a zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Potápění je pro SCUBAPRO vášní. V průměru je každý druhý ze zaměstnanců SCUBAPRO potápěč, v některých zemích je to dokonce více než 80% a každý třetí je zároveň instruktorem potápění.

SCUBAPRO výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěno využití jen schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. SCUBAPRO regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního kupce. SCUBAPRO ctí více než 45letou historii firmy, která ji zároveň zavazuje poskytovat i v budoucnu svým zákazníkům ty nejlepší služby.

SCUBAPRO je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, lídra na trhu mezi společnostmi zabývajícími se outdoorovým vybavením. 

scubapro logo