Scubapro A700 Automatika

Kód: 11.700.000
3 hodnocení
Značka: Scubapro
16 120 Kč 13 322 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
2.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

SCUBAPRO 2.stupeň A700

A700 je fenoménem nejen díky svému unikátnímu vzhledu, ale především svým výkonem.

-Konstrukce z ušlechtilé oceli, moderní technologie a precizní ruční práce zaručující maximální životnost a skvělý zážitek z potápění.
-Jedinečný dechový výkon v každé hloubce.
-Celokovové tělo a komponenty z ušlechtilé oceli zaručují nejlepší tepelnou výměnu a dramaticky snižují riziko zamrznutí.
-Technologie vyváženého vzduchového ventilu snižuje nádechový odpor na minimální úrověň, čehož je důsledek mimořádně příjemné a přirozené dýchání.
-Potápěčem regulovatelný nádechový odpor s tlačítkem pro mikrometrické nastavení umožní uzpůsobení dýchací námahy dle konkrétních podmínek a stavu potápěče.
-Systém VIVA pro ještě preciznější kontrolu a komfort.
-Ventil s ultrarychlým průtokem vzduchu usnadňuje dýchání a drží vydechované bubliny dostatečně daleko od obličeje a masky potápěče.
-Velice pohodlný ortodontický silikonový náustek.
-Houževnatá vysokoprůtočná hadice s kevlarovou vložkou pro dlouhou životnost a dokonalý průtok vzduchu.
-Hmotnost 265gr.

Kompatibilní pro NITROX do 40% KYSLÍKU

Doplňkové parametry

Kategorie: Druhé stupně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.953 kg
2.Stupně: Vyvážený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCUBAPRO je předním světovým výrobcem vybavení pro potápěče a zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Potápění je pro SCUBAPRO vášní. V průměru je každý druhý ze zaměstnanců SCUBAPRO potápěč, v některých zemích je to dokonce více než 80% a každý třetí je zároveň instruktorem potápění.

SCUBAPRO výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěno využití jen schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. SCUBAPRO regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního kupce. SCUBAPRO ctí více než 45letou historii firmy, která ji zároveň zavazuje poskytovat i v budoucnu svým zákazníkům ty nejlepší služby.

SCUBAPRO je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, lídra na trhu mezi společnostmi zabývajícími se outdoorovým vybavením. 

scubapro logo