Scubapro S-Tek Pure Harness Hliníkový

Kód: 23.241.002
Novinka S-Tek
Neohodnoceno
Značka: Scubapro
8 190 Kč 6 769 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postroj SCUBAPRO S-Tek Pure Harness with Back Plate se svým zjednodušeným a minimalistickým designem řídí přístupem DIR (Doing It Right) k potápění s BPW.

  • Průběžný popruh postroje poskytuje individuální přizpůsobení.
  • Možnosti konfigurace zahrnují postroj s pevnou délkou ramen pro maximální jednoduchost nebo režim Extender, který umožňuje prodloužení ramenních popruhů pro snadnější svlékání a oblékání.
  • Nerezová přezka v pase umožňuje plný rozsah nastavení.
  • 3D tvarovaná zádová deska má změkčený organický tvar, zakřivený středový profil a plně zaoblené hrany pro větší pohodlí.
  • Drážky pro popruhy EVO Angle umožňují přirozenější vedení popruhů, které zvyšuje pohodlí potápěčů a snižuje oděr.
  • Zapuštěná zásuvka pro křídlové matice je vybavena maticemi S-Tek Ergo, které jsou ergonomicky navrženy tak, aby je bylo možné používat studenýma, mokrýma rukama nebo v rukavicích, snadno se utahují/povolují a jsou zapuštěny pod hladinu, aby se zabránilo odření obleku.
  • Zásuvka pro křídlové matice je kompatibilní i se standardními křídlovými maticemi.
  • Zadní deska poskytuje montážní body pro trimovací závaží, montážní bod pro argonovou nádrž a praktickou vestavěnou rukojeť pro přenášení.
  • Značkový silikonový nánožník na levém rameni a značkové silikonové vodicí pásky udržují nafukovací hadici a popruhy na místě.
  • Pro připnutí dalšího vybavení jsou k dispozici dva předsazené D-kroužky na ramenou, jeden D-kroužek na bederním pásu a dva D-kroužky na rozkrokovém popruhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Backplates - desky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCUBAPRO je předním světovým výrobcem vybavení pro potápěče a zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Potápění je pro SCUBAPRO vášní. V průměru je každý druhý ze zaměstnanců SCUBAPRO potápěč, v některých zemích je to dokonce více než 80% a každý třetí je zároveň instruktorem potápění.

SCUBAPRO výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěno využití jen schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. SCUBAPRO regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního kupce. SCUBAPRO ctí více než 45letou historii firmy, která ji zároveň zavazuje poskytovat i v budoucnu svým zákazníkům ty nejlepší služby.

SCUBAPRO je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, lídra na trhu mezi společnostmi zabývajícími se outdoorovým vybavením. 

scubapro logo