K01 Diving

Webová stránka značky: K01 Diving

 

Více se dočteš v našem článku: www.albe.cz/2021/09/01/k01-haubny/

K01 se zrodila z vášně pro potápění a naše značka je nyní synonymem pro oddanost výrobě produktů nejvyššího kalibru, výzkum a vývoj nejmodernějších materiálů a respekt k životnímu prostředí.

Na den, kdy to všechno začalo, si vzpomínám, jako by to bylo včera: seděli jsme s přáteli na lodi během jednoho výletu a diskutovali o potápěčském vybavení. Divili jsme se, proč žádná společnost nevyrábí výrobky, které by byly pro uživatele pohodlné, a konkrétně proč nevyvinula nic, co by zohledňovalo pohodlí hlavy potápěče.

Odtud jsme se pustili do našeho vášnivého projektu: zkoumali jsme něco, co by bylo funkční, snadno se nosilo a chránilo potápěče. Chtěli jsme do odvětví přinést výrobek, který by nejen zakrýval hlavu uživatele, ale také něco, co by bylo mimořádně pohodlné. Funkčnost našich výrobků je nesmírně důležitá.

Na této cestě nám pomohlo mnoho našich přátel, tolik, že je zde nemůžeme všechny vyjmenovat, ale na přínos každého z nich vzpomínáme a nosíme je v srdci. Každý den, když vytváříme naše ručně vyráběné předměty, vzpomínáme na všechny rady, díky nimž jsou naše výrobky tak výjimečné.

Neustále se snažíme zlepšovat naše výrobky tím, že jsme inovativní a dobře informovaní o nejnovějším vývoji v potápěčském průmyslu. Každý detail pečlivě studujeme a vytváříme s vysokými nároky na dokonalost a s ohledem na životní prostředí.

To je naše vášeň a v to věříme.

3 položek celkem
K01 Hood Classic 5 mm (Velikost XXL)
+ další
Kód: 8073/S
K01 hood custom 2
3 041 Kč

Navrhni si svou vlastní unikátní haubnu!

+ další
Kód: 8079/S
K01 Hood Classic 8 mm (Velikost XXL)
+ další
Kód: 8076/S

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem